AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA SKI-10 - Gro-Timing.com

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA SKI-10

Wszelkie wprowadzone modyfikacje oprogramowania są sukcesywnie uwzględniane w Instrukcjach Obsługi.
Należy skopiować Programator Chronometru SKI-7 do swojego komputera. Uruchamia się go podwójnym kliknięciem.
 Wgranie nowej wersji oprogramowania należy rozpocząć od ściągnięcia poniższego pliku aktualnej wersji do określonej lokalizacji -najwygodniej na pulpit.
Uwaga! Możliwe, że oprogramowanie antywirusowe lub zapora systemowa będą ostrzegać przed tym plikiem jako niebezpiecznym -należy jednak zezwolić na jego skopiowanie.
Dla skopiowania poniższego pliku oprogramowania hex. do własnego komputera należy kliknąć prawym klawiszem na symbol-karteczkę oznaczenia pliku i zaznaczyć "kopiuj". Dla uniknięcia błędów przesyłu plik jest spakowany w format ZIP -należy go rozpakować do określonej lokalizacji, np. na pulpit.
Następnie należy uruchomić Programator Chronometru SKI-07 i postępować zgodnie z opisem.
Uwaga! Włączanie chronometru w tryb "Bootloader" przez przełączenie na "ON" drugiej sekcji niebieskiego przełącznika na panelu przyłączy chronometru.
Koniecznie po zaprogramowaniu chronometru nie zapomnieć o skasowaniu jego pamięci przez wejście w trzeci punkt menu i przytrzymanie klawisza "O.K." jednocześnie naciskając klawisz "+". Kasowanie będzie sygnalizowane wyświetlaniem punktu menu "3" i szeregiem ósemek.
343_k.zip

Wersja 343

347_k.hex

Wersja 347