02. Produkowane urządzenia-opisy,instrukcje - Gro-Timing.com

02. Produkowane urządzenia-opisy,instrukcje

Poniżej krótkie prezentacje urządzeń.Dokładne opisy po kliknięciu.W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.
Chronometry -porownanie.pdf

Chronometry -porównanie

BRAMKA STARTOWA DLA NARCIARSTWA

Specjalne urządzenie,będące rodzajem przełącznika elektrycznego,dające sygnał w momencie aktywowania przez ruszającego ze startu narciarza.

CHRONOMETR SKI-10

CHRONOMETR SKI-10

Mikroprocesorowe urządzenie przystosowane do pracy w trudnych warunkach treningów i zawodów narciarskich. Bezobsługowy, automatyczny zapis sesji treningowych z użyciem kart zbliżeniowych do identyfikacji zawodników. >>>więcej>>>

CHRONOMETR UNITIMER

CHRONOMETR UNITIMER

Zestaw dla narciarstwa z użyciem urządzenia Unitimer

CHRONOMETR-STOPER/SELFTIMER

Urządzenie automatycznego pomiaru czasu na stok narciarski. Połączenie funkcjonalności Chronometru-Stopera z wielkoformatowym wyświetlaczem.

FOTOKOMÓRKA

FOTOKOMÓRKA

Fotokomórka typu nadajnik-odbiornik.
Konstrukcja spełniajaca wymagania FIS -Międzynarodowej Federacji Narciarskiej oraz FEI -Międzynarodowej Federacji Jeżdzieckiej.
Duży zasięg, odporność na zakłócanie padającym śniegiem lub deszczem.
Szczelna obudowa, typowy gwint fotograficzny do montażu.

RADIOLINIA PRZESYŁANIA IMPULSU

Zestaw nadajnika i odbiornika służący do przesyłu impulsu sygnału czasu,używany w razie nie korzystania z połączenia kablowego do przesyłu sygnału z bramki startowej lub fotoceli. Zasięg do 4 km,zależnie od konfiguracji terenu,typowo na trasie narciarskiej powyżej 1,5 km. Zapewnia pewność przesyłu oraz dużą stałość opóznienia,wymaganą w tym zastosowaniu. Wykorzystuje pasmo dopuszczone do takich zastosowań w całej Europie,o niskiej "zajętości".

WYŚWIETLACZE WIELKOFORMATOWE

WYŚWIETLACZE WIELKOFORMATOWE

Wyświetlacze cyfrowe o wysokości cyfry 15 cm, odczyt możliwy z 70 m. Dowolna konfiguracja -do 8 cyfr.

Programowalne, mogą współpracować z dowolnymi urządzeniami pomiarowymi oraz oprogramowaniem- mogą emulować n.p. popularny wyświetlacz TAG-Heuer HL-960/965. Łącze RS 232C, RS 485. Zasilanie akumulatorowe. Najnowsza technologia -superjasne, szerokokątne LED.

WZMACNIACZ INTERKOMU

WZMACNIACZ INTERKOMU



Specjalny wzmacniacz, umożliwiający przy użyciu zestawu słuchawkowo-mikrofonowego łączność przez parę przewodów, służącą jednocześnie przesyłaniu sygnału impulsu startu, do chronometru.
Jego praca nie zakłóca impulsu pomiaru czasu -sygnał +/-0.4V w linii jest zawsze mniejszy od histerezy wejść chronometrów.
Może współpracować z urządzeniami innych producentów -Omega, TAG-Heuer, Alge i inne.