04. oprogramowanie, artykuły, informacje - Gro-Timing.com

04. oprogramowanie, artykuły, informacje

Zamieszczamy tutaj szereg dokumentów zawierających schematy przykładowych instalacji,sposoby ustawiania sprzętu w terenie,różne inne potrzebne informacje.

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA SKI-10

Najnowsza wersja oprogramowania SKI-10 v.343 Po włączeniu chronometr pierw wyświetla aktualną wersję oprogramowania. Chronometr zyskuje możliwość edycji wszystkich zapisanych Czasów Dnia w trakcie pracy i po zawodach. Dochodzi możliwość dopisywania czasów z pomiaru ręcznego. Wprowadzono możliwość wydruku plików tekstowych(wyniki zawodów) z komputera,przez SKI-10 na drukarce termicznej. W programie Trening istnieje możliwość startu zegara od ustawionego czasu Synchro.

Dokument FIS

Dokument FIS

Dokument FIS (Międzynarodowej Federacji Narciarskiej) dotyczący zasad wykonywania pomiarów czasu na zawodach FIS oraz zawierający wymagania,jakie musi spełniać sprzęt,abu móc zostać dopuszczony do użytku na oficjalnych zawodach FIS.

Podstawy pomiaru czasu w narciarstwie

Podstawy pomiaru czasu w narciarstwie

Zapraszamy do przeczytania artykułu Szefa Firmy Gro-Timing,który prezentuje w przystępny sposób sprzęt używany do pomiaru czasu oraz sposób przeprowadzenia pomiaru w czasie zawodów.

Programator wyświetlacza wielkoformatowego

Programator wyświetlacza wielkoformatowego

Do działania programatora konieczny jest port COM w komputerze,lub posiadanie konwertera USB/RS232 wraz z zainstalowanym w komputerze sterownikami,emulującymi port COM.

Sterownik do układu komunikacji chronometru SKI-07 przez USB

Samoinstalujący się sterownik portu wirtualnego COM do systemów operacyjnych Windows(od W2000)