03. Oferta - Gro-Timing.com

03. Oferta

Poniżej krótkie prezentacje urządzeń.Dokładne opisy po kliknięciu.W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

BRAMKA STARTOWA DLA NARCIARSTWA

Specjalne urządzenie,będące rodzajem przełącznika elektrycznego,dające sygnał w momencie aktywowania przez ruszającego ze startu narciarza.

CHRONOMETR SKI-07

CHRONOMETR SKI-07

Mikroprocesorowe urządzenie przystosowane do pracy w trudnych warunkach treningów i zawodów narciarskich. Bezobsługowy,automatyczny zapis sesji treningowych z użyciem kart zbliżeniowych do identyfikacji zawodników. >>>więcej>>>

FOTOKOMÓRKA

FOTOKOMÓRKA

Fotokomórka typu nadajnik-odbiornik. Skonstuowana dla spełniania wymagań FIS. Duży zasięg,odporność na zakłócanie padającym śniegiem lub deszczem. Szczelna obudowa,typowy gwint fotograficzny do montarzu.W komplecie przegub kulowy i uchwyt montarzowy do słupka.

RADIOLINIA PRZESYŁANIA IMPULSU

Zestaw nadajnika i odbiornika służący do przesyłu impulsu sygnału czasu,używany w razie nie korzystania z połączenia kablowego do przesyłu sygnału z bramki startowej lub fotoceli. Zasięg do 4 km,zależnie od konfiguracji terenu. Dzięki odpowiedniemu kodowaniu sygnału zapewnia pewność przesyłu oraz dużą stałość opóznienia,wymaganą w tym zastosowaniu.

WYŚWIETLACZE WIELKOFORMATOWE

WYŚWIETLACZE WIELKOFORMATOWE

Wyświetlacze cyfrowe o wysokości cyfry 15 cm, odczyt możliwy z 70 m. Dowolna konfiguracja-do 8 cyfr. Programowalne,mogą współpracować z dowolnymi urządzeniami pomiarowymi. Łącze RS 232C,RS 485. Zasilanie akumulatorowe. Najnowsza technologia-superjasne,szerokokątne LED.

WZMACNIACZ INTERKOMU

WZMACNIACZ INTERKOMU

Specjalny wzmacniacz umożliwiający,przy użyciu zestawu słuchawkowo-mikrofonowego,łączność przez parę przewodów,służącą jednocześnie przesyłaniu sygnału impulsu staru do chronometru. Jego praca nie zakłóca impulsu pomiaru czasu. Może współpracować z urządzeniami innych producentów.